До міжнародного дня рідної мови члени білоцерківської міської організації ВО «Свобода» провели акцію, у рамках якої подарували історично-патріотичні книги шкільним бібліотекам.

Голова свободівців Білої Церкви Олександр Хозєєв поповнив книжкові фонди Гімназії №1 і Центральної міської бібліотеки. «Дуже важливо, щоб наші діти не лише знали історію своєї Батьківщини, а і виховувалися у патріотичному дусі. Щоб вони брали приклад не з чужоземних вигаданих персонажів, а з наших справжніх національних героїв», – зазначив Олександр Анатолійович.

Ініціативу голови підтримав депутат білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький, який подарував книги школі №16. В цей же день партійці «Свободи» Ніколайчук В.М. та Оселедько Ю.П. вручали подарунки ЗОШ №3 і ЗОШ №21 відповідно.

Міжнародний день рідної мови відзначають 21 лютого, починаючи з 2000 року. Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи.

Прес-служба білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *