2 листопада 2018 року в рамках знайомства з роботою Білоцерківської міської ради та громадсько-політичного навчання молоді відбулось одразу дві екскурсії у міськраді для студентів та школярів. Провів їх секретар Білоцерківської міськради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Студенти 2-го курсу за спеціяльністю «право» Білоцерківського національного аграрного університету, а також школярі 11-х класів мали можливість побувати у робочих кабінетах відділів виконавчого комітету міської ради, ознайомитися з основними завданнями та функціями, що їх виконують працівники структурних підрозділів.

Вадим Кошель ознайомив юнаків та дівчат з історією місцевого самоврядування Білої Церкви, розповів про роботу депутатів міської ради та їхніх помічників, основні нормативно-правові документи, які врегульовують діяльність ради тощо.

Для гостей організували показове засідання сесії міської ради, де вони зареєструвалися, проголосували за допомогою системи «Рада», обрали «міського голову» та «секретаря ради», мали можливість виступити з трибуни, отримати відповіді на запитання тощо.

Під час екскурсії для школярів «засідання сесії міської ради» було проведено в ігровій формі. Для простішого і цікавішого вивчення української літератури в рамках вивчення історичного роману «Чорна рада» Куліша діти розіграли театральну сцену. Двоє учнів у ролі кандидатів на Гетьмана Собка та Брюховецького, читаючи уривки з роману, демонстрували свої переваги перед козаками. У підсумку «козаки-депутати» за допомогою електронної системи «Рада» обрали лідера.

«Взявши приклад із досвіду міста Хмельницького, у Білій Церкві екскурсії міською радою ми вже поставили на регулярну основу. Діти дізнаються багато нового про місцеве самоврядування. Проводячи такі заходи, ми заохочуємо молодь цікавитися тим, що відбувається в країні та місті, привертаємо увагу до політичного життя», – розповів Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *