14 листопада 2018 року відбулася позачергова сесія Київської обласної ради. Основне питання порядку денного – погодження договорів реструктуризації заборгованости за спожитий газ та про надання гарантій щодо їхнього виконання, адже не скрізь на Київщині вчасно розпочався опалювальний сезон через заборгованість тепломереж перед НАК «Нафтогаз», держава не відшкодувала кошти різниці в тарифах і субсидій.

Саме з цього приводу голова фракції ВО «Свобода» в Київській обласній раді Ігор Сабій, звертаючись до новопризначеного голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука, який був присутній на сесії, наголосив: мешканці области не отримують тепла через те, що держава заборгувала Київській області 71 млн грн по різниці в тарифах: «Київська обласна рада другою в Україні звернулася до Кабміну та Президента про недопущення підняття тарифів на газ для населення. Після його ухвалення ще тринадцять рад на Київщині направили свої звернення з вимогою скасувати ганебне рішення уряду про підняття цін на газ. Тому звертаємося до вас як до представника Президента в Київській області не перекладати власну відповідальність на нас!».

Також під час сесії депутат від фракції ВО «Свободи» Ігор Домбровський оголосив заяву, в якій йдеться про криміногенну ситуацію на Приірпінні, зокрема про останні події в Коцюбинському 24 жовтня 2018 року. Під час цих подій депутатська більшість, яку контролює екс-керманич Ірпеня, намагалася усунути від влади чинного селищного голову, на думку депутата-націоналіста, в незаконний спосіб. Ігор Домбровський вкотре закликав до об’єктивного розслідування.

Повний текст заяви: https://www.facebook.com/groups/245489998949384/?hc_ref=ARTJZvj7ki74P7gCxbvm-IUqSMl-rM56HWevfeStE6BxXHPxRaDBtsSPpzd0vT29YhM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *