6 червня 2018 року в Білоцерківській міській раді відбулась екскурсія для студентів Білоцерківського національного аграрного університету під супроводом кандидата економічних наук доцента Тетяни Арбузової. Екскурсію ініціював та провів секретар Білоцерківської міськради (фракція ВО “Свобода”) Вадим Кошель.

Свободівець ознайомив юнаків та дівчат з історією місцевого самоврядування Білої Церкви, керівниками міста у різні роки, розповів про роботу депутатів міської ради, про основні нормативно-правові документи, які врегульовують їхню діяльність тощо.

Студенти 2 курсу економічного факультету зі спеціяльностей “Менеджмент” і “Публічне управління та адміністрування” в рамках навчальної практики з дисципліни “Державне та регіональне управління” побували у робочих кабінетах відділів виконавчого комітету міської ради, ознайомилися з основними завданнями та функціями, які виконують працівники структурних підрозділів.

Студенти мали можливість відчути себе у ролі депутатів міськради, адже для них було організовано навчальне засідання сесії ради, де вони зареєструвалися, обрали “міського голову” та “секретаря ради”, проголосували за допомогою системи “Рада” за низку рішень, зокрема підтримали проєкт рішення “Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Біла Церква”. Студенти мали можливість виступити з трибуни, отримати відповіді на питання, а також пофотографуватися у сесійній залі та приміщені міської ради.

По закінчені “сесії” всі разом виконали національний славень.

“Два місяці тому я був з робочим візитом у Хмельницькому. Саме в той день керівник справами виконавчого комітету Юлія Сабій проводила для школярів подібну екскурсію. Побачивши позитивний ефект та користь від таких заходів, запланував і у Білоцерківській міськраді організувати подібну програму. І ось сьогодні вдалося провести першу екскурсію з практичним ухилом. Сподіваюся, студенти дізналися багато нового про місцеве самоврядування. Планую з після настання навчального року поставити такі екскурсії на регулярну основу”, – прокоментував Вадим Кошель.

Націоналіст виголосив подяки за організацію та проведення заходу завідувачці катедри публічного управління та адміністрування БНАУ Тетяні Сокольській, працівникам відділів міської ради – організаційного, інформаційно-комп’ютерного, інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *