1 червня 2018 року депутат обласної ради від ВО “Свобода” Вячеслав Хмельницький завітав на свято дітей “У центрі Всесвіту ‒ дитина” білоцерківської бібліотеки-філіялу № 9. Націоналіст разом із завідувачем бібліотекою Катериною Волинець привітав дошколяриків і батьків зі святом День захисту дітей, побажав стати гідними громадянами мирної та квітучої країни.

“У малечі не має бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Турбота про дітей, захист їхніх прав має стати одним із найголовніших наших обов’язків. Бажаю миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, бібліотекарям, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Висловлюю щиру подяку Катерині Волинець за організацію та проведення чудового заходу”, ‒ сказав під час вітального слова Вячеслав Хмельницький.

На свято дитинства “У центрі Всесвіту ‒ дитина” завітали маленькі читачі та вихованці клубу “Дошколярик”, щоб зустрітися з друзями, казковими героями, поспілкуватися, повеселитися, подарувати хвилини радости своїм батькам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.