23 липня 2020 року стало відомо рішення суду щодо дострокового припинення повноважень та звільнення секретаря Білоцерківської міської ради Вадима Кошеля, депутата від ВО «Свобода». Суд задовольнив позов націоналіста, визнав протиправним та скасував рішення міськради про його звільнення та розпорядився поновити свободівця на посаді.

Нагадаємо, 15 листопада 2019 року в Білоцерківській міській раді відбулося голосування за звільнення секретаря. Колишні посіпаки Януковича намагалися усунути націоналіста з посади за його принципову позицію. Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” заявила, що вважає рішення незаконним, безпідставним та політичним. Таємне голосування відбулося із грубими порушеннями норм чинного законодавства України та з порушеннями норм міжнародного права, мотиваційна частина не містила посилання на обставини, якими викликана необхідність звільнення секретаря. Несправедливість була очевидна, і Вадим Кошель подав судовий позов.

«Всеукраїнське об’єднання «Свобода» веде боротьбу за національну та соціальну справедливість вже майже 30 років. Ми послідовні у своїх словах та діях. І не дозволимо відбутися реваншу регіоналів ні в Білій Церкві, ні в Україні. Не має значення, на посаді я чи ні – моя позиція незмінна: в органах місцевого самоврядування має бути порядок, а всі рішення мають бути законними та корисними для громади. Суд офіційно підтвердив те, що і так всі знали: ніяких об’єктивних підстав для мого звільнення не було. Дякую побратимам-свободівцям, усім друзям та тисячам білоцерківців, які підтримували мене впродовж усіх восьми місяців, що тривав судовий процес. Боротьба продовжується!», – заявив Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *