17 грудня 2020 року під час сесії Білоцерківської районної ради депутат від ВО «Свобода» Ярослав Тромса виголосив заяву фракції щодо порушення законодавства на початку роботи нової ради. Націоналісти вимагають повернутися до переголосування питання щодо обрання голови та заступника голови районної ради, оскільки вказані рішення були прийняті із грубими порушеннями.

«Ми, депутати Білоцерківської районної ради, члени фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» висловлюємо обурення та незгоду з тим, що Білоцерківська районна рада Київської області розпочала свою роботу з грубих порушень регламенту, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Згідно із законом районна рада може обирати лише одного заступника голови ради, натомість було обрано двох заступників.

Окрім того, за вказані рішення голосував самозванець, який видавав себе за депутата Сергієнка Олександра Петровича. При цьому голос особи, яка видавала себе за депутата Білоцерківської районної ради був 28, тобто вирішальним для прийняття рішень», – йшлося в заяві.

Ярослав Тромса закликав депутатів повернутись до правового поля, до конструктивної праці та поставити на переголосування питання щодо обрання голови та заступника голови районної ради. У іншому випадку депутати залишають за собою право довести незаконність даних рішень в суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *