27 червня 2014 року в Білій Церкві на Київщині відбулося відкриття оздоровчої купальні. Ідея належить депутату Білоцерківської міської ради свободівцю Вячеславу Хмельницькому. Збудована купальня спільними зусиллями членів Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” та прихильниками об’єднання за підтримки голови Білоцерківської райдержадміністрації свободівця Василя Хрика.

Температура води в купальні в будь-яку пору року становить 7 градусів тепла, глибина її — 2,2 метри. Занурення в джерельну воду має цілющі властивості для організму, гартує тіло та дух, очищує думки та надихає на добрі справи. Купальня освячена священиком Української Автокефальної Православної церкви.

“Ідея побудувати у Білій Церкві оздоровчу купальню виникла ще рік тому, коли ми з побратимами були у Шкарівці, — розповів на відкритті Вячеслав Хмельницький. — Там уже є подібна споруда, і не лише місцеві жителі, але й люди, які їдуть трасою Київ-Одеса, завертають до купальні, щоб прийняти оздоровчі процедури. Ось ми і збудували таку саму споруду для всіх білоцерківців та гостей міста. Щоб були здорові та бадьорі!”

Фото: http://goo.gl/rg27qr

Відео: http://youtu.be/QeIduj6D9zc 

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *