__

__

11 березня 2012 року в центрі м. Біла Церква група осіб кавказької зовнішності здійснила напад на п’ятьох працівників спецпідрозділу “Тайфун”. У центрі міста на працівників міліції, які поверталися увечері додому, напала група осіб, на вигляд – вихідців з Кавказу. Після того, як міліціянти змогли відбитися від зловмисників, їх наздогнали два мікроавтобуси, з яких вибігла група осіб, після чого бійка спалахнула знову. Кавказці застосовували палиці, кастети та пістолети з ґумовими кулями. Працівників міліції було шпиталізовано до лікарні з тяжкими травмами.

Правоохоронні органи й досі не можуть знайти винних у цій справі.

“Рядові працівники міліції виявляються беззахисними та безпорадними перед такими випадками, коли їхнє керівництво, що сидить у високих владних кабінетах, ставить свої інтереси вище за здоров’я та безпеку своїх підлеглих.

Ми бачимо, що нині міліція спроможна тільки розганяти та лупцювати мирних громадян-українців, які захищають свої права та інтереси, а вести боротьбу проти організованої злочинності та нелегальної міграції не в змозі” – прокоментував голова Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Марченко.

Білоцерківська міська “Свобода” закликає владу міста докласти всіх зусиль, аби знайти та покарати злочинців.

Прес-служба Білоцерківської міської організації

ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *