__

__

17 травня 2012 року на сесії Білоцерківської міської ради із заявами проти затвердження умов конкурсу з передачі в концесію КП “Білоцерківводоканал” та з приводу побиття працівників спецпідрозділу міліції групою вихідців з Кавказу до голови та депутатів міської ради звернувся керівник фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Марченко.

У тексті заяви з приводу нападу осіб кавказької зовнішности на рядових працівників міліції зазначено: “11 травня 2012 року у центрі міста було жорстоко побито працівників спецпідрозділу міліції групою осіб кавказької зовнішності. Ці події є наслідком невдалої еміграційної політики нашого уряду. Прошу Вас взяти питання розслідування на особистий контроль”.

Одним із головних пунктів порядку денного було затвердження умов конкурсу з передачі в концесію КП “Білоцерківводоканал”. Фракція ВО “Свобода” в Білоцерківській міській раді заявила: “В умовах конкурсу було допущено суттєві порушення законодавства, в тому числі передбачено зменшення концесійної оплати на суму нарахованих амортизаційних відрахувань. Тобто орендна плата зменшується на ту суму, на яку буде проводитися обслуговування водоканалу. Ми вважаємо, що це є одним із механізмів привласнення прибуткового комунального майна з метою наживи за рахунок простих громадян. Тому ми виступаємо проти затвердження цих невигідних для білоцерківської громади умов”.

Втім, умови конкурсу було успішно затверджено завдяки “прорегіональній” більшості та половині фракції “Батьківщина”. Фракція ВО “Свобода” проголосувала проти цих шахрайських умов.

Довідка: Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” виступає проти передачі комунального підприємства “Білоцерківводоканал” в приватні руки.

Прес-служба Білоцерківської міської організації 

ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *