hozeev

31 січня 2014 року в школі №16 відбулася нарада керівників та працівників навчальних закладів Білої Церкви. На захід завітала директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Наталія Клокар. Депутати міської ради, свободівці та громадські активісти прийшли до школи, аби запобігти промиванню мізків освітян на тему позитивної діяльности Президента України та його партії. В результаті цього директор школи Анатолій Бабенко направив звернення до міліції, де звинуватив мітингувальників у захваті приміщення школи. Мало не кожне речення цієї заяви є або суттєвим перебільшенням, або відвертою брехнею. Проте правоохоронні органи відреагували – візитом двох дільничних до голови Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександра Хозєєва 4 лютого 2014 року. Що доволі несподівано, адже в заяві Бабенка не було вказано жодних прізвищ.

Нарада освітян мала розпочатися о 10:30. До школи №16 завчасно прибули: депутат Білоцерківської міської ради, заступник голови Білоцерківської обласної організації ВО “Свобода” Вячеслав Хмельницький, ще один депутат міськради, вищезгаданий Олександр Хозєєв, кілька партійців та небайдужі громадяни Білої Церкви.

“Коли ми приїхали, у школі вже перебували міліціонери. До нас вийшла завуч школи, яка повідомила, що нарада освітян – це закритий захід, на який можуть потрапити лише депутати міської ради та акредитовані журналісти. Депутати та журналісти скористалися можливістю відвідати нараду, а ми лишилися на вулиці. Ні директора, ні школярів ми не перестріли, а по завершенню наради розійшлися. Ніяких конфліктів із правоохоронцями та працівниками школи також не виникло”, – повідомив Олександр Хозєєв.

В свою чергу директор школи №16 Анатолій Бабенко у своєму зверненні зазначив наступне (орфографія оригіналу збережена): “О 10:20 група невідомих осіб в кількості 25–30 осіб намагалися проникнути в приміщення школи. Але їм відмовили чергові та директор школи. Після чого вони почали погрожувати працівникам школи, ображати їх… Все це спостерігали діти та жителі навколишніх будинків. Довелося викликати міліцію…”.

Найцікавіша деталь: Бабенко не згадав у заяві жодного прізвища, проте 4 лютого міліція прийшла саме до Олександра Хозєєва. На зверненні директора школи невідомо хто дописав ім’я та прізвище голови Білоцерківської “Свободи”, а також його робочу адресу.

Націоналіст відмовився спілкуватися з дільничними міліціонерами без адвоката.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *