Ми не допустимо свавілля режиму Януковича та разом з усією країною будемо боротися за докорінну зміну системи цієї бандитської влади. Про це 11 січня 2014 року під час виступу на Народному вічі в Білій Церкві Київської области заявив голова міської організації ВО “Свобода”, учасник місцевого оргкомітету ВО “Майдан” Олександр Хозєєв.

На переконання свободівця, спільними зусиллями громада зобов’язана не лише покласти край кримінальній вакханалії режиму Януковича, але й зупинити свавілля “регіоналів” на місцях, де провладна більшість “дерибанить” міський б’юджет та комунальні підприємства.

 

 

“Сьогодні не просто Народне віче, а мобілізація жителів Білої Церкви для організованого спротиву нинішньому режиму, – заявив Олександр Хозєєв. – Громада має бути добре поінформована про те, що насправді відбувається зараз в Києві, та про те, яким чином кожен із нас може підтримати Майдан. Всі також мають знати, що відбувається насправді на засіданнях Білоцерківської міської ради, де провладна більшість розбазарює міський б’юджет та комунальні підприємства. Ми не допустимо свавілля режиму та разом з усією країною будемо боротися за докорінну зміну системи цієї бандитської влади!”

Під час віча свободівці та громадські активісти закликали білоцерківців бойкотувати товари та послуги тих підприємств, власниками яких є “регіонали”. Окрім того, одностайно було також підтримано пропозицію проводити народні віча в Білій Церкві щосуботи.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *