15 квітня 2016 року в Білоцерківському міськрайонному суді Київської области розпочався судовий процес щодо скасування перейменування міських вулиць. Позивачем є ТОВ “НВП Білоцерківмаз”, відповідачем – Білоцерківська міська рада. Олександр Олійник, який є власником цього підприємства, колишній очільник білоцерківських “регіоналів” та помічник нинішнього “опоблоківця” Юрія Бойка, намагається повернути білоцерківським вулицям старі назви.
Біля приміщення суду зібралися партійці міської організації ВО “Свобода”, депутати Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький та Сергій Яременко, депутат міської ради Вадим Кошель, представники міських громадських організацій патріотичного спрямування, небайдужі громадяни. Судове засідання відбувалося в кабінеті, абсолютно непридатному для таких справ. Кабінет виявився на стільки малим, що там ледве вмістилися представники сторін процесу. Суддя заборонила перебувати в залі представникам громадськости.
Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” подала заяву до суду із проханням долучити до судового процесу як третю сторону на боці відповідача. Після 40-хвилинного перебування в дорадчій кімнаті суддя Голуб відмовила ВО “Свободі” долучитися до справи.
Аналогічною постановою суд відмовив члену робочої групи з перейменування, голові Білоцерківської “Молодої Просвіти” Костянтину Климчуку, який теж хотів виступити третьою стороною у процесі.
Після зачитування постанов суддя оголосила про перерву в засіданні до 25 квітня. Суд продовжиться о 15:00.
“Прийшовши на судове засідання, ми зустріли нашу “гарну знайому” – таку собі пані Ілемську. Ця особа “відзначилася” на парламентських виборах 2012 року як член ОВК від Партії регіонів. Тоді команда “регіоналів” за допомогою фальсифікацій вкрали перемогу в свободівця Олександра Марченка та віддала мандат Віталієві Чудновському. Любітєлі “русского міра” та комуняки не розуміють, що у Білій Церкві процес декомунізації є незворотнім. Ніякі надумані судові позови не завадять націоналістам позбавити місто від кривавого тоталітарного минулого”, – підсумував Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *