28 січня 2018 року в м. Біла Церква в приміщенні Будинку художньої творчости відбулися презентаційні збори ВГО українок “Яворина”.

Голова Київської обласної “Яворини” Ольга Філюк ознайомила з напрямками роботи організації, і з тим, що вже вдалося зробити яворинкам Київщини за два роки існування.

Під час спілкування було презентовано перше видання з проєкту “В строю”, присвячене загиблому воїну “Легіону Свободи” Олегу Габораку. Усім охочим, зокрема представницям бібліотек, були подаровані примірники видання.

На зборах була присутня мати загиблого Ігоря Каплуненка пані Тетяна, а також секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель, голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Сергій Яременко.

“Щира подяка нашим помічникам та партнерам в організації презентації. Окремо висловлюємо вдячність за підтримку голові фракції ВО “Свобода” у Київській обласній раді, голові Київської обласної організації ВО “Свобода” Ігорю Сабію. В цілому відбулася перша але плідна та позитивна зустріч. Ми побачили, що у Білій Церкві маємо потенціял до створення осередку “Яворини”, ‒ розповіла Ольга Філюк.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *