25 січня 2018 року перед початком пленарного засідання Білоцерківської міської ради секретар міської ради свободівець Вадим Кошель озвучив два депутатських звернення.

У першому, яке адресоване Президенту України Петру Порошенку, націоналіст висловив підтримку рішенню Фастівської міської ради щодо приєднання до ініціятиви з проведення Всеукраїнського заходу “Естафета єднання” з нагоди 100-річчя проголошення Соборности України, оскільки ця подія є важливою у процесі консолідації суспільства навколо ідеї єдности держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та вшанування традицій боротьби за незалежність та соборність української землі.

Друге звернення Вадима Кошеля до в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова, стосувалося покращення якости обслуговування пасажирів, які відправляються із залізничної станції “Роток”. За інформацією начальника залізничного вокзалу станції Біла Церква, з 21 листопада 2017 року через відсутність реєстратора розрахункових операцій, тимчасово було припинено роботу квиткової каси та зали очікування залізничної станції “Роток” міста Білої Церкви.

Станом на 25 січня 2018 року робота квиткової каси та зали очікування на залізничній станції “Роток” не відновлена, про що до Білоцерківської міської ради надходять численні звернення громадян.

З метою недопущення виникнення соціяльної напруги та беручи до уваги своєчасність надання коштів з міського б’юджету на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом у 2, 1 млн грн, вимагаємо від Євгена Кравцова посприяти у вирішенні питання відновлення функціонування зали очікування на залізничній станції “Роток” міста Білої Церкви.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *