4 грудня о 12:00 годині біля Білоцерківської міської ради Київської области відбулося загальноміське віче на підтримку Евромайдана. Учасники заходу, організатором якого виступила міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», вимагали імпічменту Президенту Януковичу та відставки Уряду Азарова. Про це повідомляє Білоцерківська міська організація ВО «Свобода».

В акції взяло участь близько 400 містян. Виступаючи перед присутніми, голова Київської обласної організації ВО «Свободи» Олександр Марченко зазначив:«Сьогодні нас відривають від роботи, від невідкладних справ. Адже в Україні панує бандитський режим, який за останні роки узурпував владу, відібрав у людей нормальну роботу та гідну зарплату, нищить освіту та медичну галузь тощо. Цей режим усе робить, аби в 2015 році було легше скупити голоси виборців на наступних виборах Президента. В ці дні у нас є надія на український злом, на зміну долі та нашого майбутнього. Тому я хочу закликати всіх до єднання в боротьбі проти режиму Януковича».

За словами очільника білоцерківської «Свободи» Олександра Хозєєва: «В Україні великий підйом, до Евромайдану активно долучилася молодь, у тому числі й білоцерківська. Ми були свідками як на акції «регіоналів», що відбулася днями в місті, студентство скандувало цій владі «Геть!». На жаль, ми бачимо також і зворотне. Знову з Білої Церкви вербують «тітушок», молодих спортсменів, яких автобусами везуть до столиці на підтримку владного режиму. Ми всіляко будемо протидіяти цьому, а також широко оприлюднювати подібні факти».

Під час віче було прийнято резолюцію, якою проголошено вимогу про імпічмент Президенту України, відставку Уряду Азарова та звільнення політичних вязнів. Також було оголошено про створення Білоцерківського комітету національного опору, до якого, зокрема, увійдуть депутати опозиційних сил міської ради, громадські організації та активісти.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Відео – http://probc.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *