21 травня 2015 року на пленарному засіданні Білоцерківської міської ради депутат-свободівець В’ячеслав Хмельницький звернувся до міського голови Васился Савчука із запитом щодо проведення декомунізації в Білій Церкві. У запиті націоналіст вимагав провести інвентаризацію, розробити ряд заходів щодо проведення робіт з демонтажу пам’ятних знаків та перейменування об’єктів, що підпадають під дію Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” із визначенням термінів проведення робіт.
Екс-регіонал Василь Савчук почав виправдовуватися, прикриваючись нещодавно утвореною робочою групою з цього питання, хоча ані склад робочої групи, ані її завданні так і не були визначені.
“Зрозуміло, що колишні гвинтики режиму Януковича та їхні поплічники займатися декомунізацією не стануть. Також не дивно, що мій запит не підтримали депутати Батьківщини, адже вони є сателітами регіоналів у Білій Церкві. Проте врешті-решт міськрада підтримала мій запит більшістю голосів, що свідчить про послаблення впливу регіоналів”, — заявив націоналіст.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *