30 травня 2015 року за підтримки Білоцерківської міської організації “Свободи” та громадської організації “Молодь Свободи” в Білій Церкві відбувся благодійний концерт групи “Східні казки”. Під час концерту “Молодь Свободи” спільно з волонтерською групою “Шалені бджілки” провели збір коштів для допомоги дітям військовослужбовців, які захищають нашу державу.
Загалом небайдужа публіка поклала до скриньки “Молоді Свободи” 520 гривень, а самі учасники, група “Східні казки”, пожертвували 320 грн. Тренер групи “Східні казки” Ольга Яременко, дружина мобілізованого свободівця Сергія Яременка, висловила подяку голові Білоцерківської міської організації “Свободи” Олександру Хозєєву за допомогу в організації заходу. Керівник осередку взяв активну участь у підготовці до концерту, надав технічне обладнання, сцену тощо.
Наприкінці заходу голова нещодавно створеної ГО “Молодь Свободи” свободівець Олександр Яременко оголосив про набір молодих людей віком від 17 років до лав об’єднання. “Єдиними вимогами до кандидатів на вступ є бажання працювати у соціяльній та волонтерській царинах, бажання бачити Україну сильною та робити все для досягнення цієї мети”, – зазначив молодий націоналіст.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *