14 березня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель взяв участь у засіданні робочої групи з приводу організації велоінфраструктури міста.

Під час заходу було обговорено проблематику облаштування велодоріжок у місті.

Націоналіст запропонував розмежувати напрями роботи на три напрямки: велоспорт, велотуризм, велотранспорт та найбільше уваги приділити останньому.

“Важливо розуміти й розмежовувати поняття велотуризму та велотранспорту. Коли людина щоденно користується велосипедом при поїздках на роботу, в інститут, ділову зустріч тощо, то це є саме транспортна складова. Таким людям важливий найкоротший маршрут і можливість розвивати високу швидкість. Для туристично-відпочинкового варіанту, навпаки – в першу чергу має бути орієнтація на привабливий краєвид, проходження маршруту через історико-культурні місця, віддаленість від автомобільних магістралей. Але для усіх категорій першочерговим завданням є максимальне убезпечення велосипедистів. Ті велодоріжки, які останнім часом почали будувати у місті, на мою думку, абсолютно не підпадають під визначення велотранспортних. Сподіваюся, що робоча група дасть змогу випрацювати якісну концепцію велоінфраструктури Білої Церкві”, – наголосив Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *