7 травня 2018 року голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Сергій Яременко подав звернення до Служби безпеки України, щодо неприпустимих дій адміністрації ТЕК БНАУ при організації концерту під назвою “До 73-ї річниці Великої Перемоги”.

Нагадаємо, що на заході, що відбувся 4 травня в приміщенні кінотеатру імені О. Довженка демонструвалися зображення із забороненою в Україні символікою та відбувалося мавпування виключно російсько-пропагандистської вигадки останніх років – заходу “Безсмертний полк”. Як виявилося пізніше, на заході також демонстрували кадри із заборонених до показу в Україні фільмів.

Хочемо наголосити, що перед відповідальністю має постати саме адміністрація ТЕК БНАУ, адже навіть за умови підготовки “свята” дітьми, саме адміністрація повинна була перевірити підготовчі матеріали.

“Ми виконали обіцяне та будемо контролювати ситуацію надалі. Я особисто повідомив співробітників СБУ, що в цій ситуації буде неприпустимим, якщо адміністрація переведе відповідальність з себе на дітей, у чому ми досягли розуміння. Закликаю батьків дітей, чиїх дітей адміністрація спробує зробити винними звертатися до нас”, – прокоментував голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, депутат Київської обласної ради Сергій Яременко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.