30 червня 2016 року відбулася сесія Білоцерківської міської ради. Одним із пунктів порядку денного було питання про припинення договору про встановлення особистого строкового сервітуту на ділянку землі, яка є частиною ансамблю “Стара Пошта”, що є історичною спорудою національного значення.

На засіданні побував народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко.

“До мене як депутата міської ради, а також до депутата обласної ради від “Свободи” Максима Запаскіна звернулися місцеві активісти з проханням розібратися у законності будівництва в історичній частині міста. Як виявилося, приватний підприємець, порушуючи умови договору, розпочав будівництво на вказаній території із залученням важкої будівельної техніки. Фракція “Свободи” підготувала проєкт рішення про скасування встановлення сервітуту, а міська рада одностайно його підтримала”, – прокоментував Вадим Кошель.

Під час підготовки проєкту рішення громадські активісти спільно з архітекторами та скульптором уже розробили проєкт благоустрою цієї ділянки. Документ передбачає встановлення пам’ятника “Листоноша” та фонтану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *