10 січня 2014 року Білоцерківський осередок Всеукраїнського об’єднання «Майдан» організував автопробіг. Близько двадцяти автомобілів свободівців та членів інших організацій Білої Церкви проїхали колоною через все місто. Машини були прикрашені прапорами України, Євросоюзу та УПА. Акція пройшла мирно та отримала підтримку громадян.

«Ми маємо намір продемонструвати, що Майдан діє і в Білій Церкві, – прокоментував подію голова Білоцерківської організації ВО «Свобода» Олександр Хозєєв. – Ми готові діяти, готові боротися не лише на київських барикадах, але й на місцях. Сьогодні – автопробіг, завтра – Народне віче на площі Шевченка. Кожен прихильник Майдану, який не має можливості поїхати до столиці, може взяти участь у Революції Гідності в рідному місті.»

Похмура погода та невеликий дощ не завадив учасникам автопробігу об’їхати майже всі райони міста. Зустрічні автомобілі сигналили колоні на знак своєї підтримки, пішоходи привітно посміхалися та здіймали в гору руки, вигукували «Разом – сила!», «Слава Україні!» та «Молодці!».

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.