Головним завданням депутатів-свободівців було, є і буде – боротьба за повернення народовладдя білоцерківській громаді

Місцеве самоврядування залишалось останнім бастіоном, який ще не захопив режим Януковича. Не дати прокремлівській окупаційній адміністрації остаточно узурпувати владу, зберегти самоврядність громад і після місцевих виборів перейти у наступ – з таким завданням міська організація ВО «Свобода» вступила в боротьбу на виборах до міської ради.

31 жовтня 2010 року відбулися вибори до Білоцерківської міської ради, перші вибори за правління адміністрації Януковича-Азарова. Напевно всі згадують Білоцерківський майдан, на якому громада виступила проти фальсифікацій. Відбулася низка судів. Були винесені судові рішення іменем України, у яких визнавалися факти фальсифікацій. А 7 грудня, Центральна виборча комісія своєю постановою припинила повноваження всього складу Білоцерківської міської виборчої комісії, тим самим  підтвердивши факти грубих фальсифікацій під час виборів 31 жовтня, та утворила новий склад міської виборчої комісії  для встановлення результатів виборів до Білоцерківської міської ради. Перипетії навколо виборів у Білій Церкві були оприлюднені навіть у центральних засобах масової інформації.

Тільки у ВО «Свобода» на виборах до міської ради за нашими даними було вкрадено 973 голоси.

Білоцерківці підтримали свободівців і вперше в історії незалежної України у Білоцерківській міській раді створено фракцію ВО «Свобода», до якої увійшли: Олександр Марченко, Лідія Маринкевич, Володимир Панасов, В’ячеслав Хмельницький.

Головним завданням депутатів-свободівців було, є і буде – боротьба за повернення народовладдя білоцерківській громаді, за контроль громадою виконавчої влади міста.

Лише депутати від ВО «Свобода» у місцевих радах послідовно виступають проти антиконституційних та антиукраїнських дій «проффєсора» Януковича та уряду Азарова-Тигіпка. Зрозуміло, що на «свободівців» чиниться шалений тиск. Але жоден депутат ВО «Свобода» «тушкою» не став.

Але «тушки» від так званих «демократичних сил» скріплюють режим Януковича на місцях. Ми неодноразово заявляли, що «тушки» потрібно «законсервувати». Постійно зверталися до наших колег з закликом очиститись та провести внутрішню люстрацію. Проте, цього так і не було зроблено.

На одному з перших засідань міської ради депутати ВО «Свобода» звернулися до новообраних представників громади з проханням підтримати запит до правоохоронних органів щодо розслідування систематичних та грубих порушень членів міської виборчої комісії, внаслідок яких були викривлені результати виборів та спотворено волевиявлення виборців, також притягнення до відповідальності винних осіб, щоб більше ніколи не допустити порушення головного права громадянина – права обирати владу. Міська рада, більшість у якій складають представники Партії регіонів та їх сателітів, не підтримала наш запит.

Своєю заявою від 24 лютого 2011 року фракція ВО «Свобода» перейшла в національну опозицію до чинної влади. Цим поданням ми, як опозиційна сила, задекларували свої наміри контролювати законність дій влади: дбати, щоб її діяльність була прозорою та відкритою для суспільства; вживати заходи  щодо недопущення ухвалення рішень, які не відповідають соціальним та національним інтересам територіальної громади; домагатися скасування вже прийнятих рішень, які порушують права громадян, трудових колективів і місцевих громад.

Від Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Олександр Марченко, голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» висловив слова подяки громадянам міста за підтримку на виборах, за небайдуже ставлення до майбутнього міста, за висвітлення проблем у мікрорайонах міста під час прийомів у громадських приймальнях депутатів-свободівців, за наполегливість у досягненні справедливості. Отже, лише разом ми наведемо лад у місті, державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *