Депутати-свободівці —

на захисті інтересів білоцерківців 

Добігає до кінця 2012 рік, який запам’ятається білоцерківцям протистоянням місцевої опозиції та партії влади у міській раді й гучними виборами до Верховної Ради України.

Політичне життя міста вирує, але багато проблем мешканців міста досі не вирішені та потребують негайного втручання з боку керівників міста. І для фракції ВО «Свобода» у міській раді це принципова справа – захищати інтереси своїх виборців.

Отже, про роботу у Білоцерківській міській раді звітує депутат, голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Марченко:

– Ще на початку каденції Білоцерківської міської ради VI-го скликання наша фракція оголосила про свою опозиційність чинній владі. Про це було надано заяву Білоцерківському міському голові Василю Савчуку. Опозиційність вбачається не в банальному відхиленні всіх ініціатив, які виносяться на розгляд сесії, а передусім у виконанні програми ВО «Свобода» та в недопущенні зниження соціальних стандартів, погіршення економічних умов підприємництва та в недопущенні розбазарювання комунальної власності.

Програма захисту українців, яку послідовно виконують свободівці, містить досить високі вимоги до комунального управління. І хоча вона розрахована на впровадження змін передусім на державному рівні, проте стосується кожного аспекту внутрішньо міського життя.

Тому вважаю, що не може мати місцеве самоврядування розвитку без кардинальних змін зверху. Останні вибори до парламенту показали, що українці готові до таких змін, адже надали значну підтримку націоналістичному об’єднанню, зокрема близько 17% білоцерківців проголосували за ВО «Свободу». Сьогодні депутати-свободівці у Верховній Раді – це авангард проукраїнських сил, які повели боротьбу за відродження нашої держави. На їхні плечі лягла величезна відповідальність не згасити віру в краще життя українців та випала доленосна місія дати відсіч владі криміналу та олігархів.

Говорячи про міську раду, на жаль, ми бачимо засилля депутатів, які здебільшого опікуються власними потребами, аніж проблемами наших містян. У цій раді сформована більшість Партії регіонів та депутатів, які готові підтримати будь-яке її рішення. Мабуть, головним їхнім інтересом є відчуження міської власності – землі та комунального майна. Саме при їх розподілі («дерибані») ми можемо спостерігати найбільшу солідарність регіоналів та їхніх союзників.

З огляду на це, украй цинічним виглядає концесія КП «Білоцерківводоканал». Депутатська фракція ВО «Свобода» у складі 4-ох депутатів виступила рішуче проти передачі в приватні руки міського монополіста. Проте з грубим порушенням процедури на одній з останніх сесій міської ради 42 голосами «ЗА» водоканал було передано до концесії, в конкурсі якої брав участь лише один претендент. Протестуючи проти концесії КП «Білоцерківводоканалу», свободівці покинули засідання сесії міської ради.

Загалом наша фракція констатує значне погіршення соціально-економічних умов та інфраструктури міста у 2012 році, попри радужні рапорти начальників відділів та управлінь. «Статистика покращення», яка улесливо стелиться на білоцерківців від нашої влади, уже зараз не витримує жодної критики. Чого тільки вартий той факт, що, аби надати  звіт «покращення» на область, керівників підприємств міста примушували надати заяви про відсутність заборгованості із зарплати працівників, при цьому левова частка цих підприємств знаходиться у край складному фінансовому стані через брак роботи, не має можливості заробітку або ж взагалі не працює.

Звісно, не вина місцевої влади, що в нашій країні бізнес обкладений 136-ма податками та незліченними «перевіряльниками». Але ж більшість у міській раді провладна, а відтак підтримує обраний на сьогодні курс Партії регіонів. Підтримує сьогоднішній стан, коли педагогам затримують зарплати, недофінансовані лікарні, установи соціального захисту, коли у наших людей мізерні зарплати та пенсії, коли безробіття в місті досягло критичної межі…

У 2012 році до мене як депутата міської ради звернулися 114 жителів Білої Церкви. Зокрема, з надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, благоустрою прибудинкових територій, відновлення дорожньої розмітки та знаків, встановлення обмежувачів швидкості на дорогах, ремонту дорожнього покриття тощо. Відповідно до заяв громадян, мною було подано 22 звернення на ім’я міського голови, а також направлено листи до керівників відділів та управлінь міста. Так, подано депутатські звернення з питання будівництва 5-ох бюветів питної води в основних районах міста, проектування та будівництва об’їзної дороги (район вулиць Колгоспної, Таращанської), будівництва міні котелень загальноосвітніх шкіл №11, 15, дитячого садочку №29, проектування підземних переходів (район лікарні №1, ПК «Росава», ДНС-ринок), виплати премій і оздоровчих працівникам освіти, грошей на оздоровлення та винагороди за сумлінну працю та працю за сумісництвом медичним працівникам. Подано депутатські звернення щодо перейменування вулиць міста на виконання указу Президента України «Про ліквідацію символів тоталітарного режиму», а також про зупинення постійного втручання в роботу ДРЦ «Шанс» та бібліотеки №3, що дало змогу зберегти ці заклади для Білої Церкви тощо.

Значна кількість заяв та звернень від моїх виборців надійшла до мене як депутата міської ради та водночас кандидата у народні депутати під час виборчої кампанії до Верховної Ради України. Мною було проведено понад 180 зустрічей із виборцями в мікрорайонах, організаціях, установах та на підприємствах міста. На кожній із цих зустрічей порушувалися численні питання, вирішення яких знаходяться в компетенції міської влади. Усі доручення виборців під час цих зустрічей взяті мною на розгляд та до виконання і стали основою моєї передвиборчої програми.

Проте погіршення соціальних, економічних умов затьмила зневага цієї влади до політичних свобод, гідності громадян міста. Вона просто закрила очі на тотальне фальшування виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. І власне за її мовчазного сприяння робилися найбрудніші справи, «чорні» виборчі технології.

Але не зламний дух українців, які й надалі продовжують свою боротьбу. Фракція «Свобода» закликає приєднуватися, аби стати більшістю в міській раді та у парламенті. І якщо ми будемо послідовні, то обов’язково настане час, коли ми повернемо Україну для українців.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *