31 травня 2013 року в Білій Церкві на Київщині міська “Свобода” провела акцію до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням. Під час заходу на вулицях міста свободівці пропонували курцям обміняти їхні цигарки на цукерки та нагадували про наслідки, до яких призводять шкідливі звички.

За словами голови свободівців Білої Церкви Олександра Хозєєва, майже всі курці сприймали акцію позитивно, хоча деякі й відмовлялися позбутися своїх цигарок. “Ми проводимо просвітницькі заходи задля збереження української нації. Сьогодні в Україні здоров’ю громадян загрожує чимало небезпек, зокрема екологічних. У Білій Церкві, яка має статус IV зони забруднення від аварії на ЧАЕС, курити та зловживати алкоголем – вкрай небезпечно для здоров’я. Ми часто бачимо молодь із пляшкою пива та цигаркою на дитячих майданчиках, парках і скверах. І, на жаль, ця спокуса зустрічається на кожному кроці, адже придбати спиртне і цигарки можна будь-де в місті. Ще гірше те, що ці товари продають поблизу шкіл, і Біла Церква проти цього нічого вдіяти не може. Ми виступаємо за впровадження законодавчих змін, аби жорстко обмежити продаж алкоголю та тютюну”, – заявив свободівець.

Нагадаємо, що 26 березня 2013 року в Білій Церкві відбувся круглий стіл щодо змін до закону “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями, пивом та тютюновими виробами). У заході, під час якого містяни надали низку своїх пропозицій, брав участь автор цього законопроекту – заступник голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський. Детальніше: http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037757/

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *