3 грудня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель взяв участь у заході, присвяченому Міжнародному дню осіб із обмеженими фізичними можливостями, який саме цього дня відзначається в усьому світі.

«Люди з інвалідністю – надзвичайно сильні люди, адже незважаючи на свої вади – природні чи набуті – знаходять можливість працювати не тільки для себе, але й на благо міста: допомагають незахищеним категоріям населення, і це заслуговує найвищої поваги. Окремі слова вдячности та низький поклін бійцям російсько-української війни, які захищали рідну землю від російської агресії, закликав їх і надалі вести активний спосіб життя, бути такими небайдужими», – наголосив Вадим Кошель.

Секретар міської ради наголосив, що за часів совєцької окупації проблеми людей з інвалідністю замовчувалися, проте нині міська влада приділяє особливу увагу людям з обмеженими фізичними можливостями, вирішується низка питань з метою створення більш комфортних умов для проживання, доступности об’єктів інфраструктури міста.

За високу громадську позицію, невичерпну енергію, душевну теплоту та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю представникам низки організацій, які опікуються людьми з інвалідністю, були вручені подяки Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Варто відмітити, що святковий захід зібрав різні категорії людей: кого Друга світова війна позбавила здоров’я, у кого Афганістан залишив глибокі рани як в душі, так і на тілі, кого чорнобильський вибух позбавив здоров’я та рідного кутка, кого невтомна праця і похилий вік зробили безсилими, кому нанесені тяжкі травми під час боїв у горнилі війни на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *