29 грудня 2015 року депутати Білоцерківської міськради, що на Київщині, більшістю голосів підтримали звернення до Верховної Ради України щодо відставки уряду Яценюка. Також вони звернулися до Президента з вимогою вжити заходів щодо припинення політичних репресій в Україні. Заяву з цього приводу виголосив керівник фракції ВО “Свобода” у міськраді Олександр Хозєєв.

“Міська рада проявила свою позицію щодо політичних переслідувань, які продовжують чинитися в Україні, а також показала своє ставлення до уряду. Ці рішення об’єднали різні політичні сили, адже ми дожилися до того, що практично кожна політична сила має політв’язнів. А Яценюк докерувався країною до нульового рівня підтримки. Рішення про відставку його уряду ухвалюються мало не щодня в усіх куточках країни. Державні чиновники замість того, щоб арештовувати поплічників Януковича, членів сепаратистського руху в Україні та инших злочинців, їх відпускають, натомість взялися за патріотів та націоналістів, котрі стоять на захисті держави від ворогів.

Ми звернулися до Президента як гаранта Конституції, аби він вжив заходів щодо припинення політичних переслідувань націоналістів з боку правоохоронної системи та сприяв їхньому негайному звільненню з-під варти. А від Верховної Ради вимагаємо негайного відсторонення ганебного уряду”, – зазначив голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв.

Прес-служба Білоцерківської міської організації

Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *