22 грудня 2016 року відбулася чергова сесія Білоцерківської міської ради Київської области. Першим питанням порядку денного був звіт міського голови Дикого Г.А. за 2017 рік. Зважаючи на цілу низку недоліків у роботі міського очільника, фракція ВО “Свобода” відмовилася від його підтримки.

Перед розглядом основних питань порядку денного депутати підтримали звернення фракції ВО “Свобода” до голови Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо розробки регіональної цільової програми забезпечення капітального ремонту, модернізації та заміни ліфтів житлового фонду Київської області на 2017-2022 роки. Необхідність таких кроків свободівці аргументували тим, що в м. Біла Церква поза граничним дозволеним терміном використовуються майже 70℅ ліфтів (25 років), а 30% від загального парку ліфтів взагалі більше 35 років, що створює потенційну небезпеку мешканцям міста. Відповідне звернення виголосив голова фракції ВО “Свобода” Олександр Хозєєв.

Під час розгляду порядку денного націоналісти виступили проти підтримки звіту міського голови. Рішення фракції у виступі прокоментував депутат від ВО “Свобода” Вадим Кошель: “Міська влада в особі міського голови провадить політику, яка не завжди відповідає інтересам громади і тим змінам, на які очікувало суспільство після Революції гідности. Зокрема, влада усунулася від процесів створення та сприяння ОСББ у місті. А подекуди – навіть чинить перешкоди самоорганізації населення. Водночас широкий негативний резонанс у громади викликала провальна так звана “транспортна реформа”. Досі повністю не впроваджено систему “Prozorro”. Попри гучні заяви, так і не було створено робочу групу з питання будівництва окружної дороги. До того ж, ми вважаємо незадовільною кадрову політику міського голови”.

Зазначимо, що фракція ВО “Свобода” також не голосувала за ухвалення б’юджету міста на 2017 рік та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2017 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *