25 травня 2017 року на засіданні Білоцерківської міської ради депутати Київської обласної ради від ВО “Свобода” Вячеслав Хмельницький та Сергій Яременко, а також фракція ВО “Свобода” у міській раді у повному складі разом із громадськими активістами заблокували трибуну. Громада вимагала зняти з порядку денного питання про надання концесіонеру ТОВ “Білоцерківвода” кредиту на суму 33 млн євро. Ще з самого ранку під стінами міської ради тривала акція протесту, організована ВО “Свобода”.

Міський голова Геннадій Дикий зрештою пішов на поступки та виконав вимоги націоналістів. І лише після того засідання розпочалося.

Депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель виступив із заявою про те, що в ніч з 20 на 21 травня в місті відбулася екологічна катастрофа, яку спричинила діяльність ТОВ “Білоцерківвода”, та відкрито чергову кримінальну справу проти концесіонера (детальніше kyiv.svoboda.org.ua).

“Відсутність адекватної реакції на подію керівництва міста свідчить про те, що вони покривають своїх однопартійців із “Білоцерківводи”. Білоцерківський міський голова як представник “Самопомочі” не далеко пішов від свого патрона ‒ той отруює сміттям Україну, а Дикий разом зі своїми однопартійцями ‒ річки Рось та Протока. Згідно з інвестиційною угодою концесіонер “Білоцерківвода” мав би витратити близько 85 мільйонів гривень на покращення технічного стану майна громади. Натомість за 5 років діяльності по суті нічого не відбулося, зате громада Білої Церкви отримала одні із найвищих тарифів в Україні за послуги водопостачання та водовідведення. Зважаючи на вищевикладене, Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” розпочинає процедуру повернення стратегічного підприємства в управління міської громади”, ‒ йшлося у зайві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *