За наполяганням депутата Білоцерківської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Лідії Маринкевич виконком міськради затвердив рішення про продовження міських пасажирських маршрутів №19 та №13. Проте рішення, яке мало би вступити в силу з 15 липня 2013 року, нині заблоковане перевізниками, які відмовляються його виконувати.

Свободівка Лідія Маринкевич наголошує, що таким чином обмежуються права білоцерківців, які мешкають та працюють у міській околиці. “Я скерувала депутатське звернення на ім’я Білоцерківського міського голови Василя Савчука з вимогою продовження двох міських пасажирських маршрутів. Разом із працівниками виконкому міськради та міліції ми здійснили виїзд-огляд “на місце”. Обидва маршрути закінчуються на зупинці “ПП Похитайло” – таким чином була підтверджена необхідність продовжити їх майже на 1 кілометр до районного управління ветмедицини. Необхідність подовження маршрутів зумовлена тим, що без пасажирського сполучення залишається вулиця Толстого, де діють 14 підприємств та організацій, зокрема 3 садові товариства. На шляху до вулиці Толстого немає тротуарів і люди часто прямують автодорогою, що створює загрозу їхньому та водіїв життю”, – розповіла націоналістка.

За словами свободівки, спротив перевізників безпідставний, адже навряд чи у них зменшаться заробітки. “Працюючи у місті перевізники мають пам’ятати, що окрім їхніх заробітків, є ще й інтереси білоцерківців, соціальна та інфраструктурна складові. Як депутат міської ради від ВО “Свобода” я докладу всіх необхідних зусиль, аби Біла Церква була зручним місцем проживання для її мешканців. Тому й надалі наполягатиму на подовжені міських пасажирських маршрутів №19 та №13″, – додала Лідія Маринкевич.

 Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *