22 січня 2016 року біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та загиблим воякам російсько-української війни за ініціативи Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» відбувся вечір пам’яті Героя Революції гідності Михайла Жизнєвського.

Свободівці разом із громадою та священнослужителями відзначили другу річницю трагічної загибелі майданівця, громадянина Білорусії, який протягом тривалого часу проживав у Білій Церкві.

Перед громадою виступив депутат Київської обласної організації ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький: «22 січня водночас і святковий, і трагічний день у нашій історії. У 1918 українці вперше в ХХ столітті проголосили незалежність, вже через рік відбувається проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, а практично через сотню років на столичному Майдані проливається перша кров – гине «Локі» (Михайло Жизнєвський)».
Святі отці помолилися за світлу душу загиблого Героя.
«Два роки тому підступний постріл нелюда зупинив гаряче серце Михайла. Але його гаряча душа запалила серця тисяч та мільйонів українців. Про подвиги Героїв Небесної сотні та українських військових, які загинули у горнилі російсько-української війни, ми повинні вічно пам’ятати. Живі закривають очі мертвим, а мертві відкривають очі живим… Нова влада, яка прийшла на крові, йде шляхом януковичів-азарових-захарченків. Порошенки-яценюки-авакови знову дурять, грабують та кидають за ґрати українців. Кати Героїв й досі не покарані, а московським найманцям вже обіцяють амністію», – зазначив голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Олександр Хозєєв.
Вечір завершився хвилиною мовчання та виконанням українського славня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *