11 жовтня 2017 року у приміщенні Центральної бібліотеки м. Біла Церква відбулася зустріч вояків російсько-української війни з молоддю міста. У заході, присвяченому Дню захисника України, взяв участь депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода”, боєць “Легіону Свободи” Сергій Яременко.

Поспілкуватися з Героями війни прийшли студенти коледжу фінансів і аудиту, а також учні ЗОШ №1. Вони розповіли про свій бойовий шлях, про втрачених побратимів.

“Приємно і корисно поспілкуватися з білоцерківською молоддю. Розказав дітям, що на справді війна хоч і за багато кілометрів від нас, але її відлуння можна відчути щохвилини. Адже Герої російсько-української війни серед нас. Сучасні герої вже не на сторінках книжок чи на екранах телевізорів. Навіть на сьогоднішній зустрічі серед нас присутні легендарні “Кіборги”, що захищали Донецьке летовище. Діти дізналися багато нового та зробили правильні висновки від почутого”, ‒ прокоментував Сергій Яременко.

Для молоді за сприяння працівників бібліотечної системи влаштовано фотовиставку,.

На завершення заходу бібліотекарі передали волонтерам організації “Часу змін” кошти, які були зібрані на потреби українського війська.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *