26 січня 2017 року відбулося засідання Білоцерківської міської ради VІІ скликання. Перед початком сесії присутні вшанували хвилиною мовчання депутата від ВО “Свобода”, голову націоналістичної фракції Олександра Хозєєва, який раптово помер напередодні. Свободівці поставили портрет Олександра на його депутатське місце.

Міський голова зачитав заяву депутатської фракції Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” про обрання Володимира Панасова новим головою фракції.

Першим питанням порядку денного був депутатський запит Вадима Кошеля про ситуацію, що складається навколо центру соціяльної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів медичного центру “Шанс”.

“До мене як до депутата звернулися близько сотні батьків, діти яких мають інвалідність і відвідують центр, а також активісти Товариства дітей-інвалідів та їхніх батьків “Аюрведа”. Громадяни обурені діями начальника управління соціяльного захисту Тетяни Велігорської, яка передає площі медичного відділення центру “Шанс” для розміщення міського територіяльного центру. Окрім того, відбувається повний занепад “Шансу”. В центрі фактично знищена медична реабілітація (відсутні кваліфіковані лікарі), закрита програма раннього втручання, в якій надавалась висококваліфікована допомога новонародженим дітям”, – йшлося у запиті.

У відповідь на озвучений запит міський голова створив робочу групу, до якої увійшли депутати різних фракцій, представники ряду громадських організацій, батьки дітей з особливими потребами. Але здебільшого комісія наповнена представниками міського голови.

Під час звіту прокурора міста націоналісти поставили правоохоронцю низку запитань. Зокрема, прокурор підтвердив інформацію, поширену напередодні у ЗМІ про те, що Управління освіти Білоцерківської міської ради незаконно перерахувало з б’юджету підприємствам зайві 262 тис. грн на дитяче харчування. По цьому факту відкрито кримінальне провадження, про її хід буде повідомлено окремо.

Очільник міської поліції після свого звіту, відповідаючи на запитання депутатів, повідомив, що у Білій Церкві вже протягом тривалого часу немає жодного пішого поліцейського патруля. Головний поліціянт пообіцяв найближчим часом за підтримки обласної поліції виправити цей недолік.

Зазначимо, що ВО “Свобода” – єдина фракція, яка була присутня у повному складі з початку і до кінця засідання.

У питанні “різне” депутати мали можливість поставити питання очільнику тролейбусного управління. Зважаючи на те, що із 42 депутатів у сесійній залі залишилося не більше 10, запитання здебільшого ставили свободівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *