Проводилась робота по виборчих округах та приймались індивідуальні та колективні заяви. Депутатами фракції ВО “Свобода” Білоцерківської районної ради в 2017 році виділена фінансова допомога у розмірі 30 000 грн на лікування мешканців району.

Вирішували екологічні питання відстоюючи права громадян на чисте довкілля. Безпосередня учать депутатів в акціях протесту проти екологічного забруднення довкілля викидами Узинського цукрового заводу та Білоцерківське заготівельно-виробниче підприємство “Хутровик” з подальшим моніторингом.

Призупинення впровадження проєкту зі скиду очищених стічних вод з ТОВ “Антонівський м’ясокомбінат” в річку Красна.

Регулярно надається допомога воїнам російсько-української війни ‒ волонтерська діяльність пов’язана із забезпеченням продуктами харчування та матеріяльно-технічної бази: передача допомоги від жителів району, підприємств, учнів шкіл району.

З ініціятиви та безпосередньої участи депутатів ВО “Свобода” Білоцерківської районної ради створено комісію з питань надання земельних ділянок воїнам російсько-української війни.

Співпраця та підтримка громадських організацій та громадських формувань району.

Депутати-свободівці взяли участь в розробці програми “Про взаємодію з територіяльними відділами поліції у Білоцерківському районі на 2016‒2017 роки”, участь в процесі державної програми, чисельних зборах та обговореннях питання децентралізації влади, а також в акції протесту проти будівництва московської церкви на території мікрорайону Гайок.

Депутати від ВО “Свобода” організували та долучалися до урочистостей з нагоди національних свят ‒ дня народження Тараса Шевченка, до дня народження Івана Мазепи та ветерана УПА Теодора Дячуна у с. Мазепинці, вшанування героїв-холодноярців, Дня Конституції, Державного прапора та Дня Незалежности України.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *