Володимир Панасов:

– У відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутат Білоцерківської міської ради.

У складний та переломний час у нашій країні вагомо й авторитетно має звучати зважене слово депутатського корпусу, кожного депутата чи посадової особи місцевого самоврядування. Втілення в життя основних напрямів поліпшення соціально-економічного становища міста та усіх сфер життя наших земляків неможливе без участі в цьому процесі місцевого самоврядування.

Наша депутатська фракція знаходиться в опозиції, тому депутати від «Свободи» з особливою увагою ставляться до ініціатив влади та виходять з позиції конструктивної критики.

За час діяльності в міській раді мені вдалося вирішити ряд нагальних проблем. Зокрема, з благоустрою прибудинкових територій, надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам, захисту від незаконної забудови, сприяння отримання юридичної допомоги тощо.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів є особистий прийом громадян. Моя діяльність як депутата Білоцерківської міської ради спрямована на захист інтересів членів громади, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи міської ради.

Відповідно до графіка прийому громадян, прийом мешканців м. Біла Церква проводиться кожної другої середи місяця. За звітний період мною проведено кілька десятків зустрічей із виборцями. Зокрема, протягом 2012 року на особистому прийомі побували 54 особи.

Серед питань, з якими зверталися жителі громади, були питання надання матеріальної допомоги, соціального захисту – призначення виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, а також благоустрою, ремонту житла, питання земельних відносин та інші.

Існує й ряд інших питань, які постійно хвилюють білоцерківців: це і продовження відновлення вуличного освітлення та ремонт доріг, контроль за водопостачанням та якістю питної води для населення. Тому вони є для мене, як депутата першочерговими та перебувають на постійному контролі.

Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що я й надалі буду приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення і, насамперед, працювати для своїх виборців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *