7 липня 2014 року з ініціятиви свободівців у малій залі Білоцерківської міської ради відбулася прес-конференція представників громади та силових структур. Депутати міської ради та керівники громадських організацій винесли на обговорення низку болючих питань: безкарність ректора Білоцерківського національного аграрного університету, який головував над білоцерківськими “регіоналами” і досі продовжує репресувати викладачів та студентів, стягуючи хабарі та звільняючи незгодних; злочинна бездіяльність правоохоронних органів щодо громадського об’єднання “Майдан Білоцерківщини”, члени якого, прикриваючись ім’ям самооборони Майдану, коять злочини; проблеми жителів Білої Церкви, які постраждали від дій “регіоналів”, корумпованих чиновників, пенітенціярної служби та продажних правоохоронців. Захід висвітлювали відразу кілька місцевих ЗМІ.

Ідею круглого столу подав голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв. Головна мета зустрічі полягала у тому, щоби владні структури почули проблеми громади. Також важливим завданням було винесення актуальних проблем міста на широкий загал. Учасники внесли пропозицію проводити такі зустрічі регулярно, адже поки немає закону про люстрацію, громада може захистити себе, лише тримаючись гуртом та координуючи свої дії.

“Після прес-конференції дехто висловив думку, що було піднято забагато тем, як для одного разу, – зазначив Олександр Хозєєв по завершенні заходу. – Але ж проблем набагато більше, ніж ми встигаємо обговорити! І всі вони важливі, за кожним питанням стоїть людська доля. Це викладач, який залишився без роботи через самодура-ректора. Це студент, який живе в гуртожитку в умовах гірших, ніж у свиней. Це підприємець, у якого керівництво колонії №35 вкрало більше 100 тонн вугілля. Це жителі будинку 107 на бульварі 50-річчя Перемоги, де, виконуючи забаганку депутата міськради, колишнього “регіонала” Бугайчука, тривають небезпечні будівельні роботи, пошкоджують перекриття та опорні стіни будинку. Це наші військові, учасники бойових дій на Донбасі, яких кидає напризволяще керівництво. Тому ми будемо виносити на загальне обговорення всі проблеми, піднімати громаду, відстоювати права та інтереси жителів Білої Церкви, захищати кожного українця”.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *